Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14JT10R0
Tono Tono
Maori
3658624Ataata CF14JT10R0Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT10R0
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CF14JT10R0
  • Whakaahuatanga
    RES 10 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W