Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF14JT3K60
Tono Tono
Maori
463817Ataata CF14JT3K60Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT3K60
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CF14JT3K60
  • Whakaahuatanga
    RES 3.6K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Tuhinga
    3.6 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 1/4 3.6K 5% R