Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF18GT13K0
Tono Tono
Maori
CF18GT13K0
  • Tau Wae
    CF18GT13K0
  • Whakaahuatanga
    RES 13K OHM 1/8W 2% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te Tae Tema
    0/ -500ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    13 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    13 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film