Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF18JA100R
Tono Tono
Maori
6131571Ataata CF18JA100RStackpole Electronics, Inc.
CF18JA100R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CF18JA100R
  • Whakaahuatanga
    RES 100 OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    100 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 1/8 100 5% T