Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF18JB62K0
Tono Tono
Maori
1313489Ataata CF18JB62K0Stackpole Electronics, Inc.
CF18JB62K0
  • Tau Wae
    CF18JB62K0
  • Whakaahuatanga
    RES 62K OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -500ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    62 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    62 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film