Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF18JT1K60
Tono Tono
Maori
1095640Ataata CF18JT1K60Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT1K60
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CF18JT1K60
  • Whakaahuatanga
    RES 1.6K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    1.6 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    CF1/81.6KJRCT
    CF1/81.6KJRCT-ND
    CF18JT1K60CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.6 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film