Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF18JT5R10
Tono Tono
Maori
4090049Ataata CF18JT5R10Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT5R10
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CF18JT5R10
  • Whakaahuatanga
    RES 5.1 OHM 1/8W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    5.1 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    CF 1/8 5.1 5% R