Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CF1JT1K80
Tono Tono
Maori
6294603Ataata CF1JT1K80Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT1K80
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CF1JT1K80
  • Whakaahuatanga
    RES 1.8K OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Raupapa
    CF
  • Tuhinga
    1.8 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CF 1 1.8K 5% R