Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM12JA18K0
Tono Tono
Maori
1716192Ataata CFM12JA18K0Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA18K0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CFM12JA18K0
  • Whakaahuatanga
    RES 18K OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -500ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Raupapa
    CFM
  • Tuhinga
    18 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/2 18K 5% T