Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM12JA270K
Tono Tono
Maori
3422164Ataata CFM12JA270KStackpole Electronics, Inc.
CFM12JA270K
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CFM12JA270K
  • Whakaahuatanga
    RES 270K OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -850ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Tuhinga
    270 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/2 270K 5% T