Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM12JA8R20
Tono Tono
Maori
3334100Ataata CFM12JA8R20Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA8R20
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CFM12JA8R20
  • Whakaahuatanga
    RES 8.2 OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Tuhinga
    8.2 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/2 8.2 5% T