Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM12JT750R
Tono Tono
Maori
6765886Ataata CFM12JT750RStackpole Electronics, Inc.
CFM12JT750R
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CFM12JT750R
  • Whakaahuatanga
    RES 750 OHM 1/2W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Tuhinga
    750 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    S750HCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    750 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film