Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM14JA15K0
Tono Tono
Maori
6846613Ataata CFM14JA15K0Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA15K0
  • Tau Wae
    CFM14JA15K0
  • Whakaahuatanga
    RES 15K OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -500ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    15 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/4 15K 5% T