Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM14JA1K80
Tono Tono
Maori
1459102Ataata CFM14JA1K80Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA1K80
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CFM14JA1K80
  • Whakaahuatanga
    RES 1.8K OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Raupapa
    CFM
  • Tuhinga
    1.8 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/4 1.8K 5% T