Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > CFM14JT39R0
Tono Tono
Maori
7049557Ataata CFM14JT39R0Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT39R0
  • Tau Wae
    CFM14JT39R0
  • Whakaahuatanga
    RES 39 OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    0/ -400ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Tuhinga
    39 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    CFM 1/4 39 5% R