Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSM2512FT20L0
Tono Tono
Maori
CSM2512FT20L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSM2512FT20L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.02 OHM 1% 3W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±75ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    CSM
  • Tuhinga
    20 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil