Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSNL1206FT10L0
Tono Tono
Maori
3747625Ataata CSNL1206FT10L0Stackpole Electronics, Inc.
CSNL1206FT10L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSNL1206FT10L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    CSNL
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSNL1206FT10L0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil