Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSNL2010FT12L0
Tono Tono
Maori
CSNL2010FT12L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSNL2010FT12L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.012 OHM 1% 1.5W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    CSNL
  • Tuhinga
    12 mOhms
  • Mana (Watts)
    1.5W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil