Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSNL2010FT75L0
Tono Tono
Maori
CSNL2010FT75L0
  • Tau Wae
    CSNL2010FT75L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.075 OHM 1% 1.5W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Tuhinga
    75 mOhms
  • Mana (Watts)
    1.5W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil