Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSNL2512FT10L0
Tono Tono
Maori
5842112Ataata CSNL2512FT10L0Stackpole Electronics, Inc.
CSNL2512FT10L0
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CSNL2512FT10L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSNL2512FT10L0DKR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil