Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0402FTR220
Tono Tono
Maori
CSR0402FTR220
I roto i te taonga
10000+
  • Tau Wae
    CSR0402FTR220
  • Whakaahuatanga
    RES 0.22 OHM 1% 1/8W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Tuhinga
    220 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.017" (0.43mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film