Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0603FK50L0
Tono Tono
Maori
1696425Ataata CSR0603FK50L0Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FK50L0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CSR0603FK50L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.05 OHM 1% 1/8W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    50 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/8 0.05 1% I
    CSR0603FK50L0TR
    CSR1/80.05FITR
    CSR1/80.05FITR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film