Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0603FKR750
Tono Tono
Maori
5145206Ataata CSR0603FKR750Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FKR750
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSR0603FKR750
  • Whakaahuatanga
    RES 0.75 OHM 1% 1/8W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    750 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/8 0.75 1% I