Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0603JTR430
Tono Tono
Maori
985912
CSR0603JTR430
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSR0603JTR430
  • Whakaahuatanga
    RES 0.43 OHM 5% 1/8W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Tuhinga
    430 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.125W, 1/8W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    430 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film