Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0805FT70L0
Tono Tono
Maori
CSR0805FT70L0
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSR0805FT70L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.07 OHM 1% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Tuhinga
    70 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    70 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film