Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR0805JK62L0
Tono Tono
Maori
CSR0805JK62L0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CSR0805JK62L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    62 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    62 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film