Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR1206FK24L0
Tono Tono
Maori
CSR1206FK24L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSR1206FK24L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.024 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    24 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    24 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film