Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR1206FKR500
Tono Tono
Maori
3774104Ataata CSR1206FKR500Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FKR500
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSR1206FKR500
  • Whakaahuatanga
    RES 0.5 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    500 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1/2 0.5 1% I