Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR1225FTR510
Tono Tono
Maori
CSR1225FTR510
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    CSR1225FTR510
  • Whakaahuatanga
    RES 0.51 OHM 1% 3W 2512 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1225
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
  • Tuhinga
    510 mOhms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Paa / Case
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.041" (1.05mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film