Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR2010FT18L0
Tono Tono
Maori
757397Ataata CSR2010FT18L0Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FT18L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSR2010FT18L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.018 OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    18 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1 0.018 1% R