Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSR2010JT10L0
Tono Tono
Maori
6755473Ataata CSR2010JT10L0Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010JT10L0
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    CSR2010JT10L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 5% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    CSR
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSR 1 0.01 5% R