Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRF0805JT12L0
Tono Tono
Maori
5978786Ataata CSRF0805JT12L0Stackpole Electronics, Inc.
CSRF0805JT12L0
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSRF0805JT12L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.012 OHM 5% 1/2W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm)
  • Raupapa
    CSRF
  • Tuhinga
    12 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.033" (0.85mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil