Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRF1206FT10L0
Tono Tono
Maori
1480499Ataata CSRF1206FT10L0Stackpole Electronics, Inc.
CSRF1206FT10L0
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSRF1206FT10L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 1% 1W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    CSRF
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSRF 1/2 .01 1% R