Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRF1206FT27L0
Tono Tono
Maori
CSRF1206FT27L0
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    CSRF1206FT27L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.027 OHM 1% 1W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Raupapa
    CSRF
  • Tuhinga
    27 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.033" (0.85mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil