Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRF2512JT10L0
Tono Tono
Maori
495374
CSRF2512JT10L0
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    CSRF2512JT10L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.01 OHM 5% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
  • Raupapa
    CSRF
  • Tuhinga
    10 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 170°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil