Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRN2010FK11L0
Tono Tono
Maori
CSRN2010FK11L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSRN2010FK11L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.011 OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Raupapa
    CSRN
  • Tuhinga
    11 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    11 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film