Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRN2010JK80L0
Tono Tono
Maori
CSRN2010JK80L0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CSRN2010JK80L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.08 OHM 5% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Tuhinga
    80 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    80 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film