Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRN2010JTR300
Tono Tono
Maori
3159366Ataata CSRN2010JTR300Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JTR300
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    CSRN2010JTR300
  • Whakaahuatanga
    RES 0.3 OHM 5% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Tuhinga
    300 mOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CSRN2010JTR300CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    300 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film