Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSRN2512JK25L0
Tono Tono
Maori
CSRN2512JK25L0
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    CSRN2512JK25L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.025 OHM 5% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Tuhinga
    25 mOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Teitei - Tae (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film