Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > CSSH2728JT50L0
Tono Tono
Maori
CSSH2728JT50L0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CSSH2728JT50L0
  • Whakaahuatanga
    RES 0.05 OHM 5% 4W 2827 WIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±15ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2728
  • Rahi / Rahi
    0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
  • Raupapa
    CSSH
  • Tuhinga
    50 mOhms
  • Mana (Watts)
    4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Wide 2827 (7067 Metric), 2728
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 225°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.049" (1.24mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50 mOhms ±5% 4W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil