Home > Hua > Ihu > Tuhinga o te Whakataunga o te Kohatu > EWT100JB500R
Tono Tono
Maori
6801921Ataata EWT100JB500RStackpole Electronics, Inc.
EWT100JB500R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EWT100JB500R
  • Whakaahuatanga
    RES CHAS MNT 500 OHM 5% 100W
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
  • Rahi / Rahi
    0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
  • Raupapa
    EWT
  • Tuhinga
    500 Ohms
  • Mana (Watts)
    100W
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Tubular
  • Ētahi Ingoa
    EWT 100 500 5% B
    EWT100500JB
    EWT100500JB-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tae Whakatu
    Brackets (not included)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Kāhua Ara
    Tab
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor