Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > FRN2JT2R70
Tono Tono
Maori
4559284Ataata FRN2JT2R70Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT2R70
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FRN2JT2R70
  • Whakaahuatanga
    RES FUSE 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±350ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Raupapa
    FRN
  • Tuhinga
    2.7 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    FRN 2 2.7 5% R