Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > HDM14JT220R
Tono Tono
Maori
3643887Ataata HDM14JT220RStackpole Electronics, Inc.
HDM14JT220R
  • Tau Wae
    HDM14JT220R
  • Whakaahuatanga
    RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -500/ +350ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    220 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    HDM14JT220RTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film