Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > HDM14JT75R0
Tono Tono
Maori
1255155Ataata HDM14JT75R0Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT75R0
  • Tau Wae
    HDM14JT75R0
  • Whakaahuatanga
    RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    -500/ +350ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film