Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB0603JDC220M
Tono Tono
Maori
1670989Ataata HVCB0603JDC220MStackpole Electronics, Inc.
HVCB0603JDC220M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HVCB0603JDC220M
  • Whakaahuatanga
    RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
  • Raupapa
    HVC
  • Tuhinga
    220 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.06W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    HVCB0603JDC220MTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.020" (0.51mm)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220 MOhms ±5% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film