Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB0805FTC100M
Tono Tono
Maori
HVCB0805FTC100M
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    HVCB0805FTC100M
  • Whakaahuatanga
    RES 100M OHM 1% 1/5W 0805
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0805
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
  • Tuhinga
    100 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.2W, 1/5W
  • Paa / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.025" (0.64mm)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film