Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB1206JTL300M
Tono Tono
Maori
527882Ataata HVCB1206JTL300MStackpole Electronics, Inc.
HVCB1206JTL300M
I roto i te taonga
4000+
  • Tau Wae
    HVCB1206JTL300M
  • Whakaahuatanga
    RES 300M OHM 5% 1/3W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Tuhinga
    300 MOhms
  • Mana (Watts)
    0.333W, 1/3W
  • Ētahi Ingoa
    HVCB 1206 T0 300M 5% R