Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB2010FKL500K
Tono Tono
Maori
4294355Ataata HVCB2010FKL500KStackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FKL500K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HVCB2010FKL500K
  • Whakaahuatanga
    RES 500K OHM 1% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    HVC
  • Tuhinga
    500 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    HVCB 2010 T0 500K 1% I