Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB2010JKL150K
Tono Tono
Maori
4950887Ataata HVCB2010JKL150KStackpole Electronics, Inc.
HVCB2010JKL150K
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    HVCB2010JKL150K
  • Whakaahuatanga
    RES 150K OHM 5% 1W 2010
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2010
  • Rahi / Rahi
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Tuhinga
    150 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Paa / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    HVCB 2010 T0 150K 5% I