Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > HVCB2512KTL100K
Tono Tono
Maori
HVCB2512KTL100K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HVCB2512KTL100K
  • Whakaahuatanga
    RES 100K OHM 10% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2512
  • Rahi / Rahi
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Raupapa
    HVC
  • Tuhinga
    100 kOhms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Ngā āhuatanga
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100 kOhms ±10% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film